بیوگرافی

زیبا گرافیک در سال 1382 متولد شد. در همان ابتدا نگرش متفاوت و نگاه خاص به تبلیغات سبب گردید که روز به روز خدمات جدید و حرفه ای سر لوحه کار مجموعه قرار گیرد. فعالیتهای گروه زیباگرافیک از سال 1388 رنگ و بوی تازه ای به خودت گرفت و پای خود را از مرزهای کشورمان فراتر گذاشت و توانست در عرصه بین الملل ایفای نقش نماید.

زیبا گرافیک جهت سهلوت حضور شرکت هایی که هدف صادرات و ورود به بازارهای جهانی را داشتند، خدمات بین المللی، کمپین های تبلیغاتی و پشتیبانی از نمایشگاه های خارجی را به خدمات خود اضافه نمود. از جمله کشورهای که این مجموعه در آنها فعالیت نموده است می توان به چین، ترکیه، قطر، برزیل، قزاقستان، روسیه و .... اشاره نمود.

ما در تلاشیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم

تاریخچه ما

آغاز به کار، 1382

تولد نام زیباگرافیک

سال 1388

88/8/30تاسیس رسمی دفتر کار

سال 1390

تغییر در رویکرد و تخصصی تر شدن مجموعه و نگاه به بازار جهانی

کمپین تبلیغاتی

در دنیای متمدن امروز اشاعه اندیشه و آرمان، فروش محصول، خدمات و... منوط به نوع توانمندی بشر در برقراری یک ارتباط موثر و کارآمد به نام تبلیغات است و آنچه گام های متمادی در طراحی و توسعه برنامه تبلیغاتی خواهد بود، تدوین هدف ها، تنظیم بودجه تبلیغات ، استراتژی و ارزیابی تبلیغات است.بمنظور نیل به این هدف آژانس تبلیغاتی زیباگرافیک تبلوری از دانش و هنر و پشتوانه ای از تجربیات ملی و بین المللی را چنان درهم آمیخته که موجب تفخری بر گذشته و چشم اندازی پرشکوه بر آینده گشته و طیب خاطر همراهان را فراهم آورده و بدین سبب در چیدمان کمپین تبلیغاتی شما، یار مطمئن لحظه هایتان گشته است.

برخی از گواهینامه ها و لوح های تقدیر ما

نفر اول المپیاد گرافیک در سال 1387- لوح تقدیر از سومین و پنجمین دوره نمایشگاه سنگ ایران- لوح تقدیر از نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل در سال 2012- لوح تقدیر از دهمین و سیزدهمین وپانزدهمین نمایشگاه گل محلات- گواهینامه پایان دوره مقررات هوایی و آزمون خلبانی پهباد از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران- تادییه و پلاک گذاری پهباد از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران- گواهینامه پایان دوره بازاریابی در شرایط بحران از سازمان مدیریت صنعتی- گواهینامه کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته M.I.S- گواهینامه کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته حسابداری- لوح تقدیر از دو هفته نامه چنار- گواهینامه بین المللی طراحی از tsdg- گواهی کارشناسی گرافیک از دانشگاه دولتی

سخنان بزرگان تبلیغات

جف آی ریچاردز

خلاقیت بدون استراتژی را “هنر” مینامند. خلاقیت با استراتژی را “تبلیغات” گویند.

کلوین کولیج

تبلیغات، جان یک تجارت است.

ایزاک آسیموف

برای چرخاندن چرخ یک تجارت، به چیزی بیش از سرمایه نیاز است. شما به پخت (پ.خ.ت) نیاز دارید: پویایی، خلاقیت و تبلیغات