سخنرانی مدیران موفق- اصول سخنرانی و فن بیان

سخنرانی مدیران موفق برای اینکه سخنرانی مدیران موفق را مورد ارزیابی قرار دهیم باید فرق بیان انسانهای موفق و غیر موفق را بدانیم چرا به این مقاله نگاهی نمی اندازید: سخنرانی مدیران ایرانی سخنرانی مدیران موفق واقعاً فرق بین آدم‌های موفق با آدم‌های ناموفق در چیست؟ اگر به شما بگویم که برای موفق شدن یک‌راه دارید دروغ گفتم، چون در دنیای واقعی یک‌راه وجود ندارد؛ و هرکسی هم به شما گفت که فقط برای موفق شدن باید این‌یک راه را بروید، تردید نکنید که آن شخص هیچی نمی‌داند؛ و شمارا هم به‌اشتباه گمراه می‌کند. چون اگر شما بخواهید تغیر کنید، با یک ایده درست نمی‌شود؛ و هزاران عامل باید وجود داشته باشد و تغیر کند. چرا به این مقاله نگاهی نمی اندازید: سخنرانی چیست؟

گزارش حضور زیباگرافیک در نمایشگاه های مختلف جهان جهت پیگیری وساخت غرفه

آژانس تبلیغاتی زیباگرافیک از سال 2010 با حضور در نمایشگاه stone tech شانگهای فعالیت بین المللی خود را جهت پشتیبانی حضور شرکت های مختلف آغاز نمود.این روند ادامه داشت و در کشور چین با پشتیبانی حضور چندین شرکت در بزرگترین نمایشگاه سنگ جهان واقع در شیامن چین ادامه داد.از دیگر نقاط جهان میتوان به شهرهای مسکو، آلماتی، آستانه، دوحه، ویتوریا، استانبول، ازمیر و... که زیباگرافیک بصورت مستقیم و غیر مستقیم از آنها پشتیبانی خدماتی نموده است.

۱۴ گام موثر برای تبلیغات برند و کسب و کار

اگر می خواهید برای شرکت کوچک خود تبلیغات کنید از روش های زیر استفاده کنید: آیا چالش شما به عنوان مدیر یک شرکت تازه کار هزینه های تبلیغات است؟ آیا چالش بزرگتر ذهنی شما برای اثر بخش کردن تبلیغات، بازنگری و ایجاد تغییرات در تبلیغات قبلی است؟ پس این مقاله را برای حل این چالش ها و دغدغه ها مطالعه نمایید تا بتوانید با کمترین هزینه ممکن برای کسب و کار خود تبلیغات موثر و اثربخش انجام دهید. یک طرح برای حمله حاضر نمایید.