طراحی گرافیک

طراحی لوگو-ست اداری--کاتالوگ و بروشور

استفاده از لوگو یکی از راه های ارائه برند محصولات به مشتریان می‎باشد. لوگو به معنای تصویری است که بیانگر فعالیت یک شرکت یا موسسه می‌باشد. در لوگوهایی مانند لوگوی المپیک تصاویر طوری طراحی شده اند که بیننده با نگاه اول و بدون اطلاعات قبلی به نوع فعالیت‌ و پیام لوگو پی می‌برد. زیبا گرافیک مشاور، طراح و خالق هویت سازمانی کمپانی ها و کسب و کارهای گوناگون مطابق با بالاترین درجه استانداردهای جهانی و بیشترین سطح رضایتمندی مشتری ها می باشد.

اطلاعات بیشتر

خدمات نمایشگاهی

غرفه سازی-غرفه آرایی-تجهیزات نمایشگاهی

برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه می‌توان با کمک مشاوران و طراحان، غرفه خود را به یک مکان خاص برای جذب بازدیدکنندگان تبدیل کنیم. طراحان زیباگرافیک با آشنایی کامل با متریال های جدید غرفه سازی نمایشگاهی ، طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، پانورها،

اطلاعات بیشتر

تولید تیزر، فیلم و عکاسی صنعتی

تولید انواع تیزر تبلیغاتی-فیلم صنعتی-عکاسی صنعتی، هوایی

زیباگرافیک خدمات فیلمبرداری و عکسبرداری را برای هر فضا و موقعیت دلخواه شما، ارائه می‌کند. اهداف، الزامات و نتایج مورد انتظار هر پروژه منحصر به فرد است و بنابراین اولین اولویت ما در کار این است که درک کاملا واضح و روشنی از پروژه‌ی شما داشته باشیم و نه تنها انتظارات شما را برآورده کنیم بلکه خدماتی بسیار فراتر از انتظارات شما عرضه کنیم.

اطلاعات بیشتر

هدایای تبلیغاتی

برترین هدایای تبلیغاتی از برندهای مطرح-انواع هدایای چرمی نفیس-سالنامه و تقویم های رومیزی و دیواری-ساعت دیواری و...

هدایای تبلیغاتی کالاهایی هستند که معمولا نام ولوگوی شما بر آنها چاپ یا حک میشود و آن را به افراد هدیه می دهید .هدایای تبلیغاتی کالاهای بسیاری ، از یک کیسه نایلونی گرفته تا وسایل شخصی ، وسایل الکترونیکی و ... را در بر می گیرد .هدایای تبلیغاتی یکی مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی آن و مرتبط بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است.

اطلاعات بیشتر
11

سال تبلیغات در صنعت سنگ

15

سال تجربه تبلیغاتی

3000

پروژه تبلیغاتی موفق

4000

متر غرفه سازی نمایشگاه سنگ