طراحی گرافیک حرفه ای راهی برای افزایش موفقیت و فروش شما

 

طراحی لوگو
طراحی پوستر
طراحی ست اداری/پاکت
تصویرسازی
طراحی بسته بندی و لیبل محصولات
طراحی هویت بصری
                                                                                               طراحی کارت ویزیت
طراحی برندبوک
 
 
 
                                                                                                
 
لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید

 

طراحی ست اداری/ویزیت/پاکت

طراحی ست اداری | هویت بصری | یکی از نقش‌های اصلی در صنعت تبلیغات، استراتژی فروش و بازاریابی را « برند » یا « تأثیر سازمانی » هر مجموعه هویت بصری آن مجموعه بازی می‌کند. در بیشتر موارد، طراحی هویت بر اساس مصالح بصری که در شرکت، کاربرد داخلی دارد به همراه مجموعه‌ای از قواعد (در یک دفترچه‌ی راهنما) انجام می شود. این قواعد که هویت را می‌سازند معمولاً مشخص می‌کنند که هویت بصری مجموعه باید چگونه در رسانه‌های گوناگون اجرا شود؛ برای نمونه از راه تعریف پالت رنگهای تأیید شده، فونتها، لی‌آوت ها، اندازه‌ها و یا مواردی از این دست. این قواعد تضمین‌کننده‌ی پایدار ماندن هویت شرکت است که در عوض، برند را به عنوان کلیتی واحد، قابل بازشناسی می‌نماید.

 

 

طراحی جلد کتاب/پوستر/تندیس

پوستر را معمولا برای دادن اطلاعات در مورد موضوعات مختلفی استفاده می‌کنند که این اطلاعات باید جامع و محدود باشد. به طوری که در یک صفحه با ابعادی که از پیش مشخص شده است بتوانند این اطلاعات را به خوبی جمع آوری و به مخاطب منتقل کنند. هدف از تهیه پوستر ممکن است تبلیغ یک اثر هنری، نمایشگاه و یک فیلم سینمایی باشد و یا حتی هدفی اقتصادی در آن نهفته باشد. طراحی جلد حرفه‌ای می‌تواند روی تاثیر پذیری خوانندگان، انتقال مفاهیم، فروش و بازاریابی کتاب، مجله و … تاثیر فراوان داشته باشد. بخش عمده‌ای از جذب مخاطبان کتاب و نشریات بستگی به طراحی جلد آن بعنوان اولین عنصر دیداری دارد، پس هرچه طرح جلد جذاب‌تر و زیباتر باشد این موفقیت نیز سریعتر حاصل می‌شود.

 

 

 

طراحی بسته بندی و لیبل محصولات

طراحی بسته بندی یا همان Packaging ترکیبی از هنر، صنعت و تکنولوژی برای بهبود شرایط نگهداری، حمل و نقل، بازاریابی و استفاده از یک محصول است. بسته‌بندی محصول عبارت است از هرگونه ظرف یا بسته‌ای که محصول در آن برای فروش به بازار عرضه می‌شود یا به‌ وسیله آن اطلاعات لازم در مورد محصول به مصرف ‌کنندگان منتقل می‌شود. بسته بندی به‌عنوان یك سیستم هماهنگ توصیف می‌ شود كه هدف از آن، آماده‌سازی كالا جهت حمل و نقل، توزیع، انبار كردن، فروش و مصرف است.

طراحی لوگو-آرم-نشان تجاری

لوگو نماد و معرف هر برند است و از این رو طراحی لوگو نیز از اهمیت زیادی برخوردار است . طراحی و ساختار خوب یک لوگو معرفی قدرتمند و با ارزش برای نام تجاری یا برند خواهد بود و به این جهت طراحی لوگویی موثر برای یک برند نسبت به سایر اقلام گرافیکی، نیاز به خلاقیت و تلاش بیشتری دارد. لوگو یا نشانه بیانگر نمادین یک عبارت و یا القاگر یک مفهوم است. لوگو همانند امضا که مشخصه‌ای برای اشخاص می‌باشند نشانگر و مشخصه منحصر بفردی برای برند، موسسه و یا صاحب امتیاز آن است. آرم ها در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت میگردد و نشان دهنده رد برجای مانده از حضور آنها در آنجا است.

لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید

طراحی برندبوک و هویت بصری

کتاب تجاری یا برند بوک را می‌توان به عنوان راهنمای سبک نام تجاری و یا راهنمای نام تجاری نیز نامید. اساساً برند بوک یک سند است که رهنمودهای متفاوت و ساختار بصری را جهت حفظ هویت برند در تمام جنبه‌های تبلیغاتی درخود دارد. کتاب تجاری می‌تواند شامل موارد متعددی باشد و بسته به نوع فعالیت هر مجموعه المانها و الزامات آن نیز تغییر یابد. الزامات مشترک تمامی برند بوک ها شامل موارد ذیل است: آرم‌ها و لوگوها (فرمتهای متنوع و قابل استفاده) پالت‌های رنگی (Color Legends) تایپوگرافی ها و تعریف فونتها ساختار طراحی‌های گرافیکی تصویر سازی‌ها (Illustrations) لحن برند طراحی ست یا اوراق اداری (شامل سربرگها، پاکتهای نامه، کارت ویزیت، کاور لوح فشرده و ... ) طراحی کارت شناسایی پرسنل طراحی یونیفورم ها

لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید