عکاسی صنعتی -تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به شاخه‌ای از عکاسی گفته می‌شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می‌باشد، در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق، تلاش می‌کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود. در علاوه بر اینکه محصول را به صورت کامل نمایش میدهیم باید جزئیات نیز به تصویر کشیده شوند. هدف از این عکاسی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول است. به بیان ساده‌تر عکس صنعتی با کیفیت می‌بایست بیننده را به خرید کالا ترغیب کند٬ درست به مانند یک تیزر! اما با راه و روشی متفاوت .

 

 

تصاویر محصولات

تصاویر با کیفیت از محصولات یکی از مهمترین بخش‌های کمپین تبلیغاتی شما می‌باشد. چه شما تولید کننده قطعات کوچک باشید و یا تولید کننده سیستم‌های پیچیده و بزرگ، نیاز به عکس‌های با کیفیت دارید تا بتوانید محصولات خود را درتبلیغات همانگونه که در واقعیت هستند ارائه کنید. به طور معمول شما نیاز به دو دسته عکس دارید دسته اول عکس‌هایی با پس‌زمینه ساده که تمرکزشان بر روی نشان دادن محصولات از همه زوایا است. دسته دوم عکس‌های تبلیغاتی هستند که هدفشان بیشتر از نشان دادن محصول ایجاد یک فضای خلاقانه و جذاب در تبلیغات است. 2. عکاسی در حین کار نهایتا عکاسی از پروسه کاری به مشتریان شما یک نمای کلی از چگونگی فعالیت شما می‌دهد. مشتریان معمولا دوست دارند تا کارمندان شما را در حین فعالیت ببینند و اینکه آنها بتوانند ببینند که شما چگونه کار را انجام می‌دهید و اینکه شما به کارتان، محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید و نهایتا به مشتریان خود چقدر اهمیت می‌دهید و می‌تواند به آنها احساس آرامش واطمینان خاطر بیشتری دهد.

نمونه عکس دکوراتیو،عکاسی در محل توسط تیم زیباگرافیک

عکسهای محیطی

 

 عکس‌های محیطی برداشتی که افراد از شرکت شما دارند شدیدا تحت تاثیر تصاویری است از محیط شما می‌بینند. عکسهای نمای ساختمان، ابزارهای تولید، خطوط تولیدی و انبارها در این مجموعه قرار دارند. این عکس‌ها نه تنها بزرگی مجموعه شما را نشان می‌دهند بلکه می‌توانند حاوی پیام‌های تبلیغاتی شرکت شما و نشان دهنده مواردی باشند که برای تیم شما و سیاست کاری آن اهمیت بیشتری دارند. در قالب این عکس‌ها شما می‌توانید دقت، کیفیت، امنیت، بهداشت کاری ویا موارد دیگر را نشان دهید. 4.پرتره‌های تجاری اگر می‌خواهید که کار و شرکت شما برجسته نشان داده شود، نیاز به تصاویر عالی از کارمندان خود دارید. عکس‌های کارمندان باید حرفه‌ای و همگون با برند شما باشند. این تصاویر را می‌توان در پروفایل کارمندان برای شرکت در کنفرانس‌ها، نوشتن مقالات و یا بیوگرافی آنها در سایت شرکت استفاده کرد. همچنین از این عکس‌ها چه به صورت تکی و چه دسته‌جمعی می‌توان برای نشان دادن گستردگی و قدرت تیم اجرایی شما استفاده کرد. دقت داشته باشید که عکس‌های شخصی با برش‌های بی‌دقت به هیچ وجه مناسب این کار نیستند.

نمونه هایی از عکاسی صنعتی

برای دیدن نمونه های بیشتر ما را از طریق اینستاگرام دنبال کنید.

نمونه عکس صنعتی،عکاسی در محل توسط تیم زیباگرافیک

نمونه عکس صنعتی،عکاسی در محل توسط تیم زیباگرافیک

نمونه عکس صنعتی،عکاسی در محل توسط تیم زیباگرافیک

نمونه عکس صنعتی،عکاسی در محل توسط تیم زیباگرافیک