ایده پردازی

_

با توجه به نوع بیزنس شما تیمی متشکل از کارشناسان تولید محتوا و تبلیغات در اتاق فکر مجموعه زیباگرافیک اقدام به  تدوین برنامه تبلیغاتی  و ایده پردازی های لازم  در اتاق فکر مجموعه زیباگرافیک می کنند.

لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید

تدوین استراتژی

_

با توجه به نوع بیزنس شما تیمی متشکل از کارشناسان تولید محتوا و تبلیغات در اتاق فکر مجموعه زیباگرافیک اقدام به  تدوین برنامه تبلیغاتی  و ایده پردازی های لازم  در اتاق فکر مجموعه زیباگرافیک می کنند.

اجرای پروژه

_

پروژه شما با نهایت دقت تحت نظر کارشناسان ما اجرا و تحویل شما می گردد.

لطفا صبور باشید
لطفا صبور باشید

 

خدمات ما را بررسی کنید

تولید محتوای حرفه ای در رسانه های اجتماعی

خلاق بودن لازم ولی کافی نیست. برای رشد و بقا کسب کار باید با فناوری‌های روز دنیا آمیخته شده باشد. انسان های بزرگ، بـزرگ فـکر مـی کنند. پس کسب و کار خود را با بزرگترین بازار جــهان یعنی اینترنت گــسترش دهید. تیــم مــا همواره در حـال بروزرسانی دانش وتجهیزات خود است تا بتواند  روزنه های موفقیت را به مشـتریان نشان دهد . در نهایت رضـایت شماعزیزان برای ما کافی نیست ما می خواهیم متفاوت باشیم پس رضایت در کنار موفقیت شما هدف ماست.

آشنایی با اصول تولید محتوا در  فضای مجازی به خصوص اینستاگرام کلید موفقیت درکلیه شبکه های اجتماعی است. اگر اینستاگرام را همین حالا باز کنید و به اکسپلور سر بزنید، با پیج‌ها، بلاگرها و فروشگاه‌های اینستاگرامی زیادی مواجه می‌شوید.

عکاسی صنعتی و دکوراتیو

هر شرکت یا سازمانی برای دیده شدن و معرفی محصول یا خدمات می‌بایست دست به تبلیغات حرفه ای و دقیق بزند تا در شناساندن خود به مردم موفق شود و در راستای آن فروش محصولاتش در سطح گسترده را آغاز نماید.

یکی از روش های مرسوم و تاثیرگزار استفاده از تیزرهاییست که در آن به تشریح کامل محصول خواهیم پرداخت.

بدون شک تولید یک فیلم یا تیزر نیاز به نکات بسیاری وابسته است و مستلزم دانش بالایی ست . در زیبا گرافیک ما با استفاده از تجهیزات بروز و تیم متخصص تولید تیزری با بالاترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورده ایم.

آماده انجام هر پروژه ای هستیم

نمونه پروژه ها

وقت شروع پروژه شماست!

اگر در فضای مجازی رسانه ای نداری ،  عمر کسب و کارت خیلی کوتاهه...

چرا زیباگرافیک؟ 

 تیم ما با شروع فعالیت خود از سال ۱۳۸۴ تا کنون در عرصه های مختلف تبلیغات با انجام بیش از     ۳۰۰۰  پروژه تبلیغاتی

 تمامی مهارت های ضروری  دانش و تجهیرات بروز برای تبلیغات  را داراست.

zibagraphic

اعضای تیم ما

تیم زیبا گرافیک با حضور کارشناسان متخصص در حوزه های ایده پردازی تبلیغاتی، تصویربرداری و تولید محتوا، متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ و کارشناسان طراحی گرافیک ، جلوه ویژه و انیمشن سازی ،چاپ و همچنین متخصص در امور تبلیغات بین الملل و ....آماده انجام پروزه های تبلیغاتی شما از صفر تا صد می باشد.