پیج کاری خود را به ما بسپارید

تولید محتوا شبکه های اجتماعی و رشد در آن یک امر کاملا تخصصی است، اگر در برنامه توسعه کسب و کارتون به شبکه های اجتماعی روی آوردید بهتون تبریک میگیم چون یکی از بروز ترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغات است، ما در زیباگرافیک با بروز ترین تجهیزات تولید محتوا و تیمی مجرب با شناخت کامل از الگوریتم های روز شبکه های اجتماعی بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان می آوریم.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

هر شرکت یا سازمانی برای دیده شدن و معرفی محصول یا خدمات می‌بایست دست به تبلیغات حرفه ای و دقیق بزند تا در شناساندن خود به مردم موفق شود و در راستای آن فروش محصولاتش در سطح گسترده را آغاز نماید. 

تولید محتوای ویدیویی و تصویری

یکی از روش های مرسوم و تاثیرگزار استفاده از تیزرهاییست که در آن به تشریح کامل محصول خواهیم پرداخت.

بدون شک تولید یک فیلم یا تیزر نیاز به نکات بسیاری وابسته است و مستلزم دانش بالایی ست . در زیبا گرافیک ما با استفاده از تجهیزات بروز و تیم متخصص تولید تیزری با بالاترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورده ایم.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

تولید محتوای حرفه ای در رسانه های اجتماعی

خلاق بودن لازم ولی کافی نیست. برای رشد و بقا کسب کار باید با فناوری‌های روز دنیا آمیخته شده باشد. انسان های بزرگ، بـزرگ فـکر مـی کنند. پس کسب و کار خود را با بزرگترین بازار جــهان یعنی اینترنت گــسترش دهید. تیــم مــا همواره در حـال بروزرسانی دانش وتجهیزات خود است تا بتواند  روزنه های موفقیت را به مشـتریان نشان دهد . در نهایت رضـایت شماعزیزان برای ما کافی نیست ما می خواهیم متفاوت باشیم پس رضایت در کنار موفقیت شما هدف ماست.

آشنایی با اصول تولید محتوای شبکه های اجتماعی در  فضای مجازی به خصوص اینستاگرام کلید موفقیت درکلیه شبکه های اجتماعی است. اگر اینستاگرام را همین حالا باز کنید و به اکسپلور سر بزنید، با پیج‌ها، بلاگرها و فروشگاه‌های اینستاگرامی زیادی مواجه می‌شوید.

هر کدام از آن‌ها با هدفی متفاوت، محتواهای مختلفی منتشر می‌کنند تا بتوانند جایگاه خوبی میان مشتریان کسب کنند.یکی به‌دنبال فروش محصولات و کسب درآمد است و دیگری با تولید محتواهای ویدیویی آموزشی، سعی می‌کند به یک بلاگر معروف تبدیل شود.

تولید محتوای حرفه ای و آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام قطعا میتواند نقش چشمگیری در رشد کسب و کار و برندینگ شما داشته باشد.

تیم زیباگرافیک مجهز به تمامی امکانات بروز تولید محتوا و متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ همراه شماست تا با قدمی استوار در عرصه ماندگار بمانید و به سمت موفقیت قدم بردارید.

برخی از تجهیزات ما

دوربین های فول فریم-انواع تجهیزات حرکتی و اســتـابلایزرها تجهیزات تصویربرداری هوایی وFPV جهت خلق تصویر خارق العاده-تجهیزات حرفه ای نور پردازی، صدابرداری و... زمان استاندارد برای تیزرهای تبلیغاتی معمولاً بین 15 تا 50 ثانیه است و سازندگان آگهی تلوزیونی سعی می‌کنند با ایجاد یک درام مناسب و یک قصه منسجم و هدف‌دار و با استفاده از تصاویر زیبا و تأثیر گذار و رعایت اصول گرافیکی و قاب‌بندی پیام خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما برسانند.

تولید محتوا شبکه های اجتماعی

 

تیزر صنعتی

تولید محتوای ویدیویی و تصویری

تیزر صنعتی تبلیغاتی ویدئو یا کلیپ کوتاهی است که اغلب به نمایش فعالیتها ، تولیدات ، محیط‌های اداری و فضاهای مربوط به خط تولید کارخانه جات و شرکتها میپردازد. فیلم‌های صنعتی کاربرد تبلیغاتی هم دارند و میتوانند در پرزنت‌های داخلی و خارجی شرکت‌ها و همچنین نمایشگاها و همایش‌ها به نمایش درآمده و معرف بهتری برای برند مورد نظر باشند. زیباگرافیک به پشتوانۀ هنر و خلاقیت در زمینه هـــای نویسندگی خلاق، کارگـردانی، تدوین، موسیقــی و صداگذاری و دیگر عوامل مهم تولید فیلم تبلیغاتی و فیلم صنعتی و نیز به کمک امکانات و تجهیزات فنی پیشرفته، امکان ارائۀ انواع محصولات تصویـری با کیفیت مناسب و قابل رقابت با نمونه های خارجــی را داراست.

گروه های دسته بندی تولیدمحتوا

نمونه  پروژه ها